Меню сайту
Новини
Події у школі [513]
Новини про події у школі
Наші досягнення [125]
Головні новини [151]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
счетчик посещений
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Головна » 2017 » Грудень » 20 » ІІ (міський) етап з навчальних предметів
ІІ (міський) етап з навчальних предметів
14:05

11 листопада розпочав свою роботу ІІ (міський) етап з навчальних предметів. За рішенням оргкомітету і журі (шкільного) етапу честь  школи захищали:

Математика: 

Гомзіков Олег учень 6 класу, вчитель Літвинська Ксенія Сергіївна;

Зарщиков Денис учень 7 класу, вчитель Літвинська Ксенія Сергіївна;

Фролов Владислав учень 8 класу, вчитель Лискова Світлана Миколаївна;

Форостян Любава учениця 9 класу, вчитель Лискова Світлана Миколаївна;

Деньга Олександр, учень 10 класу, вчитель Лискова Світлана Миколаївна;

Васильчук Максим, учень 11 класу, вчитель Лискова Світлана Миколаївна.

Призери:

Зарщиков Денис, Васильчук Максим.

 

  Історія:

Забудська Наталія учениця 8 класу, вчитель Галат Марина Миколаївна;

Дорошенко Ольга учениця 9 класу, вчитель Галат Марина Миколаївна;

Каптановський Богдан учень 10 класу, вчитель Заіка Валентина Миколаївна;

Вострікова Катерина учениця 11 класу, вчитель Заіка Валентина Миколаївна.

Призерами стали всі учні.

   

  Хімія:

Ткачищин Валентин учень 8 класу, вчитель Антоненко Людмила Іванівна;

Форостян Любава учениця 9 класу, вчитель Антоненко Людмила Іванівна;

Шулежко Олександр учень 10 класу, вчитель Антоненко Людмила Іванівна;

Васильчук Максим учень 11 класу, вчитель Антоненко Людмила Іванівна.

Призери: 

Форостян Любава, Шулежко Олександр, Васильчук Максим.

 

  Біологія:

Різніченко Ольга учениця 8 класу, вчитель Даценко Галина Ільківна;

Бабенко Марина учениця 9 класу, вчитель Даценко Галина Ільківна;

Антоненко Яна учениця 10 класу, вчитель Даценко Галина Ільківна;

Тормозакова Катерина учениця 11 класу, вчитель Даценко Галина Ільківна.

Призери: 

Різніченко Ольга, Антоненко Яна, Тормозакова Катерина.

 

   Географія:

Гавва Оксана учениця 8 класу, вчитель Семенело Ірина Олексіївна;

Волошина Дар`я учениця 9 класу,  вчитель Семенело Ірина Олексіївна;

Антоненко Яна учениця 10 класу,  вчитель Семенело Ірина Олексіївна;

Златкевич Аліна учениця 11 класу,  вчитель Семенело Ірина Олексіївна.

Призери:

Гавва Оксана, Волошина Дар`я.

 

  Російська мова:

Лістрова Ірина учениця 9 класу, вчитель Заєць Оксана Іванівна;

Шулежко Олександр учень 10 класу, вчитель Терещенко Тетяна Вікторівна;

Златкевич Аліна учениця 11 класу, вчитель Терещенко Тетяна Вікторівна;

Призерами стали всі учні.

 

  Економіка:

Сьоміна Катерина учениця 11 класу, вчитель Семенело Ірина Олексіївна.

 

  Астрономія:

Васильчук Максим учень 11 класу, вчитель Граб Олександр Михайлович.

Учень зайняв призове місце.

 

  Екологія:

Антоненко Яна учениця 10 класу, вчитель Даценко Галина Ільківна;

Тормозакова Катерина учениця 11 класу, вчитель Даценко Галина Ільківна.

Обоє учениць стали призерами.

 

  Англійська мова:

Фролов Владислав учень 8 класу, вчитель Назаренко Наталія Олексіївна;

Янковський Віталій учень 9 класу, вчитель Худолєєва Тетяна Петрівна;

Степанок Юлія учениця 10 класу, вчитель Назаренко Наталія Олексіївна;

Подкіч Діана учениця 11 класу, вчитель Худолєєва Тетяна Петрівна.

Призери:

Фролов Владислав, Подкіч Діана.

 

  Інформаційні технології:

Антоненко Яна учениця 10 класу, вчитель Граб Надія Валеріївна;

Васильчук Максим учень 11 класу, вчитель Граб Надія Валеріївна.

Обоє учнів стали призерами.

 

  Фізика:

Васильчук Максим учень 11 класу, вчитель Граб Олександр Михайлович;

Каптановський Богдан учень 10 класу, вчитель Форостян Олександр Петрович;

Фостян Любава учень 9 класу, вчитель Форостян Олександр Петрович;

Фролов Владислав учень 8 класу, вчитель Форостян Олександр Петрович.

Призери:

Васильчук Максим, Фостян Любава, Фролов Владислав.

 

  Правознавство:

Волошина Дар`я учениця 9 класу, вчитель Заіка Валентина Миколаївна;

Костогриз Владислав учень 10 класу, вчитель Заіка Валентина Миколаївна;

Подкіч Діана учениця 11 класу, вчитель Заіка Валентина Миколаївна.

Призери:

Костогриз Владислав, Подкіч Діана.

 

  Українська мова та література:

Цюра Богдан учень 7 класу, вчитель Васильчук Ганна Іванівна;

Терещенко Анна учениця 8 класу, вчитель Опанасенко Юлія Миколаївна;

Лістрова Ірина учениця 9 класу, вчитель Толстоп`ятова Лариса Петрівна;

Антоненко Яна учениця 10 класу, вчитель Опанасенко Юлія Миколаївна;

Подкіч Діана учениця 11 класу, Толстоп`ятова Лариса Петрівна.

Призери:

Лістрова Ірина.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Школа щиро вдячна учням та вчителям, які взяли участь в олімпіадах. Ми вітаємо переможців і бажаємо подальших творчих звершень!

Категорія: Події у школі | Переглядів: 56 | Додав: angelagalat | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наші друзі
Архів записів

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz